Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Ene Ergma

Ene Ergma: Olgem optimistid ja naeratagem võõrastelegi

Ene Ergma 67%

Ene Ergma (foto: PP)Üks aasta on jälle möödas koos oma rõõmude ja muredega. Loodame, et uus aasta tuleb parem kui eelmine. Et rõõmu oleks rohkem – meil, meie sõpradel ja riigil. Tänavu saab Eesti 95aastaseks. Taasiseseisvunud Eesti riigi eluiga on juba peaaegu sama pikk, kui oli meie esimene iseseisvumisaeg, kuid see ei tähenda, et võiksime lasta piltlikult öeldes jala sirgu, tundmata muret riigi käekäigu pärast.

 

Maailm meie ümber on suhteliselt turvaline, aeg on Eesti vastu olnud helde ja me ise oleme teinud, mida oleme suutnud, et see nii võiks olla. Me ei tohi unustada, et Eesti ri. k ei saa iialgi valmis, sest maailm muutub väga kiiresti ja peame nendele muutustele reageerima.

 

Loe lisaks: parnupostimees.ee (03.01.2013)


bibi -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Estonia > Politiciens > Ene Ergma
 
load menu