Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Ihor Tenyukh

ЗМІ: Тенюх вважає, що до війни не дійде

Ihor Tenyukh 33%

button ElectionsMeter.com

 

В.о. міністра оборони України Ігор Тенюх у розмові з впливовим німецьким часописом Der Spiegel сказав, що, на його думку, до війни з Росією не дійде.

 

В. о. міністра оборони України Ігор Тенюх вважає воєнну ескалацію у конфлікті з Росією щодо Криму малоймовірною. "Я думаю, що до війни не дійде", - сказав він в інтерв'ю німецькому авторитетному тижневику Der Spiegel.

 

На репліку про те, що багато людей у Криму симпатизують Росії, він відповів: "Але там є більше противників приєднання до Росії". Тенюх також високо оцінив дисципліну українських солдатів у Криму, зауважує інформаційне агентство dpa. "Незважаючи на блокаду з боку російських загонів спецпризначення, вони до ночі п'ятниці ще не дали себе спровокувати бодай на один постріл", - сказав виконувач обов'язків міністра оборони України.

 

За його словами, хоча Росія і значно переважає у військовій площині, утім українці, серед яких багато молодих людей, готові захищати територіальну цілісність своєї держави. "Я також готовий померти за свою країну", - сказав в.о. українського міністра оборони. На запитання стосовно можливості вступу до НАТО, Тенюх сказав, що країна має "належати до європейської системи безпеки".

 

 

Автор: Наталя Неділько

.

Дата: 16.03.2014

Джерело: www.dw.de

2014-03-17


amalia -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Ukraine > Politiciens > Ihor Tenyukh
 
load menu