Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Irena Degutienė

I.Degutienė nemato būtinybės rengti neeilinę Seimo sesiją ‎

Irena Degutienė 22%

 

Seimo pirmininkė Irena Degutienė teigia nematanti būtinybės parlamentarams rinktis į neeilinę sesiją.

„Pagal Seimo statutą, neeilines sesijas šaukia Seimo pirmininkas ne prezidento patarėjo, o ne mažiau kaip 47 Seimo narių siūlymu. Seimo pirmininkė tokio siūlymo nėra gavusi ir nemato jokios būtinybės šiuo metu šaukti neeilinę sesiją“, - antradienį BNS sakė I.Degutienės atstovas spaudai Juozas Ruzgys.

Apie neeilinės parlamento sesijos surengimą antradienį užsiminė prezidentės patarėja Virginija Būdienė. Anot jos, toks reikalas gali kilti Konstituciniam Teismui (KT) paskelbus, kad aukštąjį mokslą reformavusio Mokslo ir studijų įstatymo nuostatos prieštarauja Konstitucijai.

„Seimas turės arba nustatyti laikinąją tvarką, arba skubiai pakeisti įstatymą. Neatmestinas netgi neeilinės Seimo sesijos sušaukimas, nes šiaip Seimo nariai į plenarinį posėdį dabar rinksis tik kovo pradžioje“, - antradienį interviu Žinių radijui sakė V.Būdienė.

I.Degutienė savo ruožtu priminė, kad Seimo statutas numato, jog po KT nutarimo paskelbimo per vieną mėnesį Seimo Teisės departamentas parlamento Teisės ir teisėtvarkos komitetui pateikia siūlymus dėl šio nutarimo įgyvendinimo. Šis ne vėliau kaip per du mėnesius nuo KT nutarimo gavimo Seime tai apsvarsto.

...

 

 

2011-12-27

. span>Skaityti visą straipsnį: klaipeda.diena.lt

2012-01-03


amalia -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Lithuania > Politiciens > Irena Degutienė
 
load menu