Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Irena Degutienė

Degutienė: prabangos mokesčiui įvesti kol kas trūko politinė

Irena Degutienė 22%

 

Seime pateiktas įstatymų projektų paketas, numatantis papildomus mokesčius turtingiesiems - nekilnojamojo turto, galingų ir naujų automobilių, indėlių ir kt. Seimo pirmininkė konservatorė-krikdemė Irena Degutienė sako, kad seniai reikėjo tokio mokesčio, tačiau imtis tokių priemonių pritrūkdavo politinės valios.

„Man pačiai kyla klausimas: kodėl tik dabar? Visoje Europoje yra prabangos mokestis“, - TV3 laidoje „Savaitės komentarai“ I. Degutienė svarstė, kad toks mokestis yra skirtas ne tik biudžeto skylėms lopyti, bet ir solidarumui krizės akivaizdoje išreikšti.

Paklausta, kodėl per didžiosios krizės bangą, tuomet kai konservatoriai po 2008 m. Seimo rinkimų atėjo į valdžią, iš karto nebuvo įvestas šis solidarus mokestis turtingiesiems, I. Degutienė pakartojo, kad jai pačiai kyla toks klausimas.

„Reiškia nebuvo politinės valios“, - galiausiai konstatavo politikė.

...

 

 

2011 gruodžio 11 d.

S. aityti visą straipsnį: verslas.delfi.lt

2012-01-03


amalia -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Lithuania > Politiciens > Irena Degutienė
 
load menu