Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Lietuvos politinių partijų

Masoninė simbolika tarp Lietuvos partijų

Lietuvos politinių partijų, OTHER 82%

 

Visiškai atsitiktinau šiandien pamačiau darbo partijos reklamą su jos simboliu ir iškart į galvą šovė mintis, kad tai susiję su masonų simbolika. Tuomet peržvelgiau kitas partijas pagal vikipedijos sąrašą, atsirado dar vienas ryškus pretendentas į naudojančius masoninę simboliką.

 

Vienintelės šios dvi partijos naudojo ryškius masoninius simbolius. Tvarkos ir teisingumo partijos atveju kairysis erelio sparnas yra pakeltas tam tikru kampu virš dešiniojo sparno. Tiksliai nežinau kaip, bet tai susiję su masonų numerologija (turėjau video medžiagą, bet netyčia ištryniau). Gali būti, kad tai atsitiktinis plagiatas arba sąmoningas partijos įkūrėjų triukas.  Lygiai tas pats galioja ir darbo partijai. Jos emblema atitinka klasikinius masoninės simbolikos bruožus.

 

Atskirai galima vertinti ir atgimimo simboliką. Politinis visuomeninis judėjimas sunyko, bet logotipas liko nepakitęs.

 

 

 

Šaltinis: valstybe.wordpress.com

01.02.2011


Kira -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

 
load menu