Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Milan Ftáčnik

Ftáčnik chce dohodu s investorom. Podmienka: Zachovanie PKO

Milan Ftáčnik 50%

button ElectionsMeter.com

Primátor Bratislavy Milan Ftáčnik navrhne poslancom mestského zastupiteľstva, aby hlasovali za zachovanie Parku kultúry a oddychu a dohodli sa s investorom na kompromisnom riešení. Rozhodol sa tak na základe verejnej diskusie o budúcnosti nábrežia Dunaja.

"Ak by sme sa s investorom nedohodli, potom máme plán B – nedohoda a úplné zachovanie PKO. Ten však znamená niekoľkoročné súdne spory a nejasný výsledok," povedal Ftáčnik, ktorý však stále nemá mandát od poslancov mestského zastupiteľstva.

Primátor hlavného mesta by najradšej ponúkol investorovi výmenu pozemkov, aby ten presunul svoje investičné aktivity mimo priestoru PKO. Ftáčnik povedal, že investora o svojom pláne už informoval. Ten ho vraj považuje za východisko pre hľadanie budúceho riešenia.


...
 
 
Zdroj: spravy.pravda.sk

jarmilka -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Slovakia > Politiciens > Milan Ftáčnik
 
load menu