Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Olena Lukash

Як випускниця ПТУ Олена Лукаш стала міністром юстиції

Olena Lukash 50%

button ElectionsMeter.com

 

Журналісти телеканалу ТВі з’ясовували, які факти з власної біографії і чому приховує від громадськості виконувач обов’язків міністра юстиції Олена Лукаш


Олена Леонідівна Лукаш – це нині не просто виконувач обов’язків міністра юстиції, а й єдина жінка в оточенні президента, яку цілком можна віднести до "партії яструбів" у нинішній політичній кризі. Саме з особливими заслугами Лукаш перед Партією регіонів та президентом Януковичем пов’язують її карколомний кар’єрний злет: вона була і народним депутатом, і заступником голови Адміністрації президента, і міністром. Хоча у зовні блискучій кар’єрі та бездоганній біографії Олени Леонідівни є деякі факти, які вона воліє приховувати від громадськості.

Сьогодні вона, єдина жінка у команді "яструбів" Віктора Януковича, не тільки бере участь у переговорах із опозицією, а й ретранслює суспільству їхні результати – звісно, у вигідному для влади ракурсі. Так, нібито Янукович головує на переговорах, а не змушений домовлятися під примусом вуличного протесту.

Ще раніше Лукаш втрапила у міжнародний скандал – іноземні посли на зустрічі в МЗС відверто обурювалися, що їм і виступити не дали, і на прийом до міністра юстиції не пускають.

Життя Олени Лукаш можна назвати казкою про Попелюшку. І хоча її рух кар’єрними сходами розпочався з поразки, однак злетів і перемог було значно більше. Уперше про неї заговорили 2004 року. У дні Помаранчевої революції 28-річна Олена Лукаш представляла у Верховному суді інтереси провладного кандидата в президенти Віктора Януковича. Тоді Янукович не переміг, однак Лукаш не просто втримала позиці. , а й стала юридичним опертям Партії регіонів.

...

 

 

12.02.2014

Докладніше: www.pohlyad.com

2014-02-12


amalia -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Ukraine > Politiciens > Olena Lukash
 
load menu