Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Pál Csáky

Pál Csáky tresol Bugárovi dvermi. Koalícia nebude

Pál Csáky 19%

button ElectionsMeter.com

Bratislava - Sobotné zasadanie Republikovej rady SMK načrtlo, ako sa rozložia sily regionálnych štruktúr strany, potom čo si svoje kufre zbalilo päť poslancov na čele s bývalým lídrom Bélom Bugárom. 

Béla BugárPredseda SMK Pál Csáky tvrdí, že vnútrostranícka situácia je pokojná. Ako povedal pre Aktuálne.sk, za posledný týždeň malo stranu opustiť len 20 radových členov a naopak vstúpiť približne 100 nových tvári. Pripustil však aj väčšie problémy v niektorých okresoch. 

"Situácia je trochu problematická v okresoch Bratislava a Michalovce. Tam budem musieť zvolať na základe našich stanov nový okresný kongres, kde budú zvolení noví predstavitelia okresnej úrovne," skonštatoval Csáky pre Aktuálne.sk. 
Strana ohlupovania ľudí? 

Odchod Bugárovcov zo strany a následné založenie novej strany MOST sa aj preto stretol údajne s nevôľou členov Republikovej rady SMK. 

"Pracovne bola medzi nami táto strana označená ako záujmová hospodárska skupina, respektíve strana ohlupovania ľudí," odkázal bývalým kolegom Csáky. 

Podľa straníckeho šéfa existuje niekoľko dôkazov pre takéto tvrdenie. Jedným z nich má byť aj zaregistrovanie internetovej domény Híd-Most.sk už najneskôr 12. mája tohto roku. Vtedy pritom ešte prebiehali rokovania medzi znesvárenými tábormi. 

"Považujeme za veľmi neseriózne, že sme rokovali a už padlo rozhodnutie o založení tohto subjektu," vysvetľuje Csáky časové nezrovnalosti. 
Bugár: Strana bola jedna z alternatív

Jan Slota, Pál CsákyCsákyho predchodca v predsedníckom kresle nespochybňuje, že si dali doménu zaregistrovať skôr. To však podľa Bugára neznamená, že nemali záujem o zotrvaní v straníckych štruktúrach SMK.

 

"Pripravovali sme sa na tri alternatívy. Buď sa dohodneme, alebo vznikne platforma a zároveň tretím variantom bola nová. strana, poznamenal Bugár pre Aktuálne.sk.

...continues

Ladislav Bariak, ml. 

 

Zdroj: aktuálne.sk - 13.6.2009


cici -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Slovakia > Politiciens > Pál Csáky
 
load menu