Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Polskie partie polityczne

Rocznica w cieniu polityki

Polskie partie polityczne, PiS 52%

button ElectionsMeter.com

Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczPO KATASTROFIE - Rządowa delegacja, na czele z ministrem kultury Bogdanem Zdrojewskim, uczestniczyć będzie w uroczystościach na miejscu katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. Prezydent ograniczy udział do obchodów religijnych.

 

Prezydent Bronisław Komorowski w 2. rocznicę katastrofy smoleńskiej najpierw weźmie udział w mszy świętej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, a następnie w kaplicy w Pałacu Prezydenckim.

 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób pamięć ofiar katastrofy pod Smoleńskiem uczci premier Donald Tusk. Za to wiadomo, w jakich uroczystościach weźmie udział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

 

Politycy deklarują, że z ich strony upamiętnienie ofiar katastrofy sprzed dwóch lat nie będzie wykorzystywane do celów partyjnych. Problem w tym, że od blisko dwóch lat nic innego nie robią.

 

Fot.: Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w spr. wie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku (PAP/Andrzej Hrechorowic)

 

Czytaj więcej: DZIENNIK POLSKI (05.04.2012)


martina -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Poland > Élections > Polskie partie polityczne
 
load menu