Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Vitaly Yarema

Віталій Ярема: Я впевнений, що війни не буде, але ми готуємося усіма способами

Vitaly Yarema 50%

button ElectionsMeter.com

 

Віталій Ярема погодився на коротке 20-хвилинне інтерв'ю в своєму кабінеті на шостому поверсі будинку уряду. Очікуючи на розмову, бачимо делегацію американських сенаторів, які прибули до Києва. Коридором, яким кілька тижнів тому ходили снайпери Януковича, тепер прямував легендарний Джон МакКейн у супроводі семи інших предстаників американських штатів у верхній палаті парламенту США.

 

У кабінеті Яреми раніше сидів Сергій Арбузов, який залишив новій владі в подарунок розкішний меблевий гарнітур з лакованого дерева та білої шкіри. Ярема висловлює готовність продати це майно з аукціону - виручених коштів явно вистачить, щоб умеблювати декілька кабінетів. Крім того, кабінети, захоплені Арбузовим під "кімнату для переговорів", знову передано в загальне користування.

 

Наша розмова переривається дзвінком від прем'єра Арсенія Яценюка, який кличе Ярему на нараду до в.о. президента Олександра Турчинова. Там, як і тут, збираються говорити про одне і те ж саме - ситуацію в Криму.

 

- У неділю відбувається так званий "референдум" в Криму. Який план влади у зв'язку з цим? Що ви очікуєте та що будете робити?

- Жодних законних юридичних дій в Криму не відбуватиметься. Те, що називають "референдум" - це розробка Російської Федерації з уже відомим нам результатом. Буде оголошено, що 70-80% кримчан проголосували за від'єднання Криму від України та приєднання до Росії. Цей показник вже написаний в Москві. Що стосується дій військових на території Криму, то будемо сподіватися, що провокації не завершаться людськими жертвами і застосуванням зброї. Якщо ж буде застосована зброя проти українських військовослужбовців, вони будуть захищатися. І ми будемо поводити операцію з порятунку людей, які перебувають в Криму та потребують захисту.

 

- Якщо будуть оголошені результати референдум з таким результатом, чи українські військові залишать територію Криму?

- Ні, в жодному разі. Це наша територія. Референдум є незаконним і він для нас не має жодної юридичної сили.

 

- Чи можливий сценарій, що Росія оголосить українських військових там окупантами і почне військові дії?

- Якщо вони почнуть військові дії, ми будемо чинити опір відповідно до рівня загрози, який існуватиме щодо громадян України. Якщо проти нас застосують військову зброю, то у відповідь ми будемо також застосовувати військову зброю. В якому вигляді - я не хочу це питання обговорювати, воно стосується тактики та належить до компетенції армії та спецслужб.

 

- Чи правда, що до Криму підтягнуті наші військові із західної України?

- Це не є таємницею. Сьогодні проводяться військові навчання. Всі військові підрозділи перебувають у найвищій стадії бойової готовності. Проводяться мобілізаційні заходи. Буде підписано указ президента з цього приводу. Ми набираємо як в національну гвардію, так і мобілізуємо людей, щоб створити повноцінні військові частини, які здатні створити ударну групу, щоб вести повноцінні військові дії. Але я більш ніж переконаний, що ми в переговорному процесі досягнемо консенсусу з Росією.

...

.

 

 

Сергій Лещенко, Мустафа Найєм

16 березня 2014

Докладніше: www.pravda.com.ua

2014-03-16


amalia -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Ukraine > Politiciens > Vitaly Yarema
 
load menu