Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Vladimír Butko

Noví ľudia chcú preniesť svoje pohľady a názory

Vladimír Butko 37%

button ElectionsMeter.com

Poslanci Mestského zastupiteľstva mesta Trnava na svojom prvom riadnom zasadnutí odhlasovali výmeny zástupcov mesta v štatutárnych a kontrolných orgánoch firiem s majetkovou účasťou mesta. Členovia dozorných rád v takýchto firmách podľa slov primátora Butka často nepoberajú žiadne odmeny.

“Väčšina z tých funkcií bola doteraz neplatená, a predpokladám, že to tak aj zostane. Ale netvrdím, že všetko musí zostať tak ako bolo,” poznamenal Butko. Výmeny podľa slov primátora súviseli s príchodom nových poslancov mestského zastupiteľstva, čomu prirodzene má zodpovedať aj obsadenie týchto funkcií.

Novozvolení zástupcovia vo firmách s majetkovou účasťou mesta sa budú zoznamovať s ich činnosťou. V budúcnosti nemožno vylúčiť ďalšie personálne zmeny.

 

...

 

 

Zdroj: trnava-live.sk


jarmilka -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Slovakia > Politiciens > Vladimír Butko
 
load menu