Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
Yuriy Kolobov

Міністр фінансів Колобов - людина без минулого?

Yuriy Kolobov 43%

button ElectionsMeter.com

 

Юрій Колобов, який 28 лютого очолив Мінфін – загадковий персонаж в українській політиці. Вперше зустрічаю міністра, у офіційній біографії якого є прогалини як мінімум у кілька років.

 

Одразу ж після призначення Колобова міністром фінансів, я почав шукати про нього дані у відкритих джерелах інформації. До Мінфіну він більше року був першим заступником голови Національного банку України, тобто державним службовцем високого рангу. На таких посадах у біографії людей не повинно бути «темних» плям, думав я. Ну, принаймні, в офіційній версії. Але я помилився. Трудова біографія 38-річного Юрія Колобова розпочинається із… керування ним державним казначейством Ощадбанку (ймовірно, із 2003 року). Принаймні, у офіційних даних подається лише дата звільнення із цієї посади – червень 2008 року. Відомо також, що нинішній міністр фінансів має дві освіти. Утім, чіткої ясності того, чим до 30-річного віку (до призначення в Ощадбанк) займався Юрій Колобов, не має. Вчився? Очно? Заочно? Якщо він закінчив школу у 1990 році, і дві вищі освіти здобував на стаціонарі (плюс 10 років), то все одно питання відкрите: що він робив ще 3 роки. Працював? Де? Відповідей на ці запитання не дає і офіційний сайт Мінфіну.

...

 

 

Сергій Руденко

2 марта 2012

Докладніше: blogs.korrespondent.net

2014-02-12


amalia -
Marquerno spam

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Retour au sondage: > Ukraine > Politiciens > Yuriy Kolobov
 
load menu