Politiciens et élections, Votez librement et participez à la démocratie, Votez pour le changement, Référendum en ligne
left right close

Richard Rybníček

> Slovaquie > Politiciens > Richard Rybníček
Richard Rybníček est prêt à votre avis, de soutien et de vote. Votez en ligne!
NEKA
 
photo Richard Rybníček

Richard Rybníček - pour

Slovenský politik, súčasný primátor mesta Trenčína. | A Slovak politician. The Mayor of Trenčín since 2010.
 NO! Richard Rybníček

Richard Rybníček - contre

Kliknite, pokiaľ nepodporujete tohto politika. Povedzte, prečo. | Click, if you do not support Richard Rybníček. Say why.

Les résultats des élections en ligne en faveur de "Richard Rybníček" dans le graphique

graph
> Richard Rybníček >

Biographie

[+] AJOUTER

SLK:

 

Mgr. Richard Rybníček (* 7. november 1969, Trenčín) je primátor Trenčína, slovenský novinár, bývalý riaditeľ TV JOJ a STV. V roku 2010 kandidoval ako nezávislý na post primátora mesta Trenčín. Voľby vyhral s náskokom vyše 12 000 hlasov a so ziskom vyše 70% hlasov sa ujal 21. decembra 2010 primátorskej funkcie.

 

Richard Rybníček maturoval na strednej ekonomickej škole a vyštudoval televíznu žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Hral na bicie nástroje v kapele Bez ladu a skladu. Pracoval ako vnútropolitický spravodajca ČSTK (neskôr ČTK), denníka SME a agentúry SITA. V roku 1994 absolvoval odbornú stáž v Nemeckom spolkovom sneme v Bonne. V roku 1995 pôsobil ako hovorca primátora Bratislavy. V rokoch 1996–1997 študoval ako štipendista Nadácie Konrada Adenauera politické vedy na Univerzite Friedricha Wilhelma v Bonne. Predtým ako pripravil štart televízie JOJ, bol výkonným riaditeľom Inštitútu pre verejné otázky. Richard Rybníček je tiež spolumajiteľom multimediálnej internetovej televízie Metoo.sk a portálu pozdravdoneba.sk V januári 2003 ho parlament zvolil za ústredného a neskôr generálneho riaditeľa Slovenskej televízie. 10. júla 2006 sa polroka pred koncom svojho štvorročného funkčného obdobia vzdal funkci. , dôvodom podľa neho bola ponuka od spoločnosti Febio TV, ale aj to, že splnil všetko, čo si zaumienil vykonať. Je slobodný.

 

zdroj

19.7.2011

updated: 2013-09-03

ElectionsMeter n'assume aucune responsabilité pour le contenu des arguments. S'il vous plaît contactez l'utilisateur ou l'auteur des commentaires. Chaque argument sur ElectionsMeter doit contenir le nom de l'auteur et le référence à la source originale du texte. Les utilisateurs devraient être conscients de la loi sur la protection du droit d'auteur. S'il vous plaît lire policy du site.

Si ce texte contient une erreur ou des informations incorrectes que vous souhaitez les corriger, ou même vous voulez gérer l’administration du profil ,veuillez nous contacter. contactez-nous..


 
richard rybnicek slowakei, róbert rybníček, robert rybniček, richard rybnicek, richard rybníček životopis et d'autres...
load menu